Harry Langdon - "Angelina Jolie"
Ohrstecker aus 14-karätigem Zweifarbengold – 6,6 mm x 6,6 mm
Armband aus 14-karätigem Gelbgold, besetzt mit Diamanten im Brillantschliff von 0,60 ct – 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Sonstiges |
Maße | 9.5 x 5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Mel Ramos
Origineel horloge van Mel Ramos.
Het plastic bandje is uitgevoerd in de kleur paars.
Op het uurwerk is de bekende afbeelding "Miss Chaos" afgebeeld
Horloge is nooit gedragen en zit in geschenkverplakking (zie foto 2).
In druk gesigneerd op het uurwerk.
Genummerd aan de binnenzijde van het uurwerk, oplage 9.999 stuks.
Geproduceerd door T.S.R. AG Corgemont/ Zwitserland.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Nieuw!! | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter