Jan Kooistra - Blühen Sie mit Gold
Ohrstecker aus 18-karätigem Weißgold, besetzt mit Saphiren und Diamanten im Brillantschliff
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets CHRISTA MAATJENS " MEMBRANDT " 1953 - 2014 - 57 X 22 cm
Prachtige ingelijste ets hand gesigneerd van Landschap Roosendaal.
Membrandt is het pseudoniem van Christa Maatjens, geboren in 1953 in Roosendaal en Nispen overleden in 2014.
Woont en werkt in Dordrecht.
Opleiding: Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg (1971-1974) en de Academie v. B.K. St. Joost in Breda (1974-1977).
Graficus, schilderes, tekenares.