Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
A.Verbeek ( 20e eeuw ).
====================
Koeien op het land.
Aquarel : 29 x 41,5 cm.
Rechtsonder gesigneerd.
Met passe-partout en lijst : 43 x 55 cm.
Aquarel in goede staat, de lijst heeft kleine gebruikssporen.
===================================================
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 12-10-2017 um 13:04 |
Endzeit | 22-10-2017 um 22:04 |