Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Brand in de Arena, Rotterdam. 1933. (Kruisplein) Een historische gebeurternis. Geschilderd met olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder, maar erg onduidelijk. Afm totaal: 68.5 x 53.5 cm. Afm doek: 52 x 37.5 cm. Conditie, in perfecte staat. Het schilderij wordt extra ingepakt, zodat er niks mee kan gebeuren. (Dubbele dozen, noppenplastic en kranten)
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 14-10-2017 um 12:43 |
Endzeit | 28-10-2017 um 20:43 |