Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmetingen:
Doek: 40 x 50 cm
Lijst: 48 x 58 cm
Doek is rechtsbeneden gesigneerd.
Waarschijnlijk jaren 60
Doek is in prima conditie, aan lijst enige lichte gebruikssporen
Schilderij wordt aangetekend verzonden
Verzending geschiedt door DPD, tenzij anders gewenst
Nederland: 4 euro
België 8 euro
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tilburg, Niederlande |
Ort des Objekts | Tilburg, Niederlande |
Startzeit | 18-4-2018 um 20:29 |
Endzeit | 25-4-2018 um 20:44 |