Hans Versfelt - Ein schöner Tag
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Onebekend kunstenaar
Stilleven met rozen
Olieverf op doek
Afm : 50 cm x 40 cm
Onleesbaar gesigneerd
Gedateerd 11-97
Het kunstwerk is in perfecte staat. Mooi ingekaderd.
Prachtige kleuren en verfstructuur.
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Aangetekende en verzekerde verzending
Ort des Objekts | ANTWERPEN, Belgien |
Startzeit | 20-2-2018 um 20:09 |
Endzeit | 24-2-2018 um 20:09 |