Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een aquarel uit 1940 met een voorstelling van een stadsgezicht met een krantenkiosk.
Gesigneerd en gedateerd (’40), maar de signatuur is niet goed leesbaar. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.
Het werk is ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 31 x 36,5 cm. Beeld: 31 x 23 cm.
Herkomst: De toenmalige ‘Kunsthandel M.J.G. Wiebes , Kinkerstraat 240-242 Amsterdam W’.
Conditie: Het papier van de aquarel en van het passe-partout is wat ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Titel: “Kiosk”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: 1940.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-4-2017 um 17:30 |
Endzeit | 6-5-2017 um 20:30 |