Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Vier etsen - C. Brandenburg , Oude Gracht Utrecht - J.G. Veldheer , Stadsgezicht met gracht - W. Perk, Portret van een man - M. Janssen, Dordrecht
1. Cornelis Brandenburg ( 1884 – 1954 ).
Rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 17 x 13 cm.
Met originele lijst : 32 x 24 cm.
Ets, passe-partout en lijst in goede staat.
2. J.G. Veldheer ( 1866 – 1954 )
Ets : 20,5 x 11,5 cm.
Met originele lijst : 32 x 23 cm.
3. W. Perk ( 20e eeuw ).
Ets : 11,5 x 9,5 cm.
Met originele lijst : 21 x 17 cm.
Ets en lijst in goede staat.
4. Marius Janssen ( 1885 – 1957 ).
Ets : 11 x 8,5 cm.
Met originele lijst : 25 x 20 cm.
Ets en lijst in goede staat.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Roelofarendsveen, Niederlande |
Startzeit | 30-4-2017 um 20:24 |
Endzeit | 7-5-2017 um 20:24 |