Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde lithografie van Nils Burwitz.
Kunstenaar: Nils Burwitz
Titel: Krab
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H/C 12/150
Afmeting: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 13-1-2018 um 9:39 |
Endzeit | 19-1-2018 um 9:39 |