Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Paolo Boni.
Titel: Zonder titel. (Vogel)
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 44 x 65 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: IV / XXV.
Conditie: In perfecte staat.
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 7-1-2018 um 11:35 |
Endzeit | 12-1-2018 um 20:35 |