Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Paolo Boni.
Titel: Zonder titel. (Zonnewijzer).
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 65 x 43 cm.
Afmetingen beeld: 56 x 38 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: IV / XXV.
Conditie: In perfecte staat.
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 12:30 |
Endzeit | 30-3-2018 um 20:30 |