Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
Ans van Dijk - Schauen Sie sich das Huhn an
Eric Pool - Verbrannte Melancholie / Durcheinander
Art des Kunstwerks | Fotografie |
genummerde litho van Patrick de Spiegelaere uitgegeven door De Standaard.
formaat litho: 37 x 27 cm
verzekerde verzendkosten: België €10,- Nederland €16,-
of af te halen in Antwerpen.