Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1992 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 74 x 104 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 exemplaren |
Kleurrijk en mooi gedrukte zeefdruk van Patty Harpenau.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
Let op dit is een groot werk! Helemaal in de onderst en bovenste rand wat gebruiksporen maar bij gebruik van een nieuw passe partout een prima zeefdruk | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 12-9-2022 um 14:44 |
Endzeit | 25-9-2022 um 21:31 |