Corneille - Bild – The Love Bird (Uniek)
Eric Toebosch - Eine besondere Konstellation
Pieter Lessing - Moderne große bunte Leinwand = signiert - mit Zertifikat.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Paul de Lussanet -litho: Hommage Aan Cobra; jaar: 1989; nummer: 193/250 afm. blad: h64,5 x b49,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 23-6-2017 um 22:55 |
Endzeit | 1-7-2017 um 21:00 |