Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Een prachtig exclusieve sculptuur van de Amerikaanse schilder, beeldend kunstenaar en muzikant Paul Kostabi
De sculptuur bestaat 8 losse SPRKL figuren die individueel plaatsbaar zijn in de sokkel. De "opstelling" van de figuren kan naar eigen inzicht worden gedaan.
De figuren zijn gemaakt van laser gesneden perspex, de sokkel is van hout.
2016
Hand gesigneerd en genummerd op het certificaat van echtheid.
Afmetingen: 38 cm hoog / 70 cm breed / 14 cm diep.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zuid-beijerland, Niederlande |
Ort des Objekts | Zuid-Beijerland, Niederlande |
Startzeit | 26-6-2017 um 6:00 |
Endzeit | 9-7-2017 um 21:00 |