Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Een prachtig exclusieve sculptuur van de Amerikaanse schilder, beeldend kunstenaar en muzikant Paul Kostabi
De sculptuur bestaat 8 losse SPRKL figuren die individueel plaatsbaar zijn in de sokkel. De "opstelling" van de figuren kan naar eigen inzicht worden gedaan.
De figuren zijn gemaakt van laser gesneden perspex, de sokkel is van hout.
2016
Hand gesigneerd en genummerd op het certificaat van echtheid.
Afmetingen: 38 cm hoog / 70 cm breed / 14 cm diep.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zuid-beijerland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Zuid-Beijerland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-6-2017 à 6:00 |
Heure de fin | 9-7-2017 à 21:00 |