Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeldzame monodruk van de hand van Plony van Zuylen, rechtsonder met potlood gesigneerd. Geen titel. In wissellijst achter passepartout en glas.
Beeldformaat: 23 x 25 cm Lijstformaat: 30 x 40 cm Techniek: monotype Oplage: uniek Gesigneerd: ja Conditie: uitstekend
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 6-6-2018 um 21:10 |
Endzeit | 13-6-2018 um 22:49 |