Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
RAINER STERN.
Deze kunstenaar heeft een bijzonder groot talent om een droomwereld te creëren waarin passie, natuur en vrouwelijk schoon samenkomen.
Titel: Rosentanz.
Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 34 cm.
Afmetingen beeld: 47,5 x 23 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 exemplaren. (Wereldwijd) Dit is nummer 20.
Ingelijst: nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Nederland € 12,50. België € 20,-
Startzeit | 22-7-2017 um 10:12 |
Endzeit | 4-8-2017 um 22:12 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |