Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
RAINER STERN.
Deze kunstenaar heeft een bijzonder groot talent om een droomwereld te creëren waarin passie, natuur en vrouwelijk schoon samenkomen.
Titel: Rosentanz.
Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 34 cm.
Afmetingen beeld: 47,5 x 23 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 exemplaren. (Wereldwijd) Dit is nummer 20.
Ingelijst: nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Nederland € 12,50. België € 20,-
Expédition | |
Heure de début | 22-7-2017 à 10:12 |
Heure de fin | 4-8-2017 à 22:12 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |