Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Rein Dool. Afmetingen blad: h45,5 x b66 cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b55 cm. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Aan de linkerzijkant zit een scheurtje in het blad. rechts onder zit een vouwtje in het blad. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-12-2017 um 13:31 |
Endzeit | 7-1-2018 um 20:31 |