Philippe Halsman - "MARILYN" (3 Fotographien - Mappe) -Edition 250 - handsigniert - nummeriert
Harry Langdon - "Angelina Jolie" 1991 - Los Angeles - Blindstempel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Rob Cox
Voorstelling van een erotische streling
Losbladig, beeldmaat 12,5x16, bladmaat 31x36
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Rob Cox '73'
Genummerd l.o. '10/15'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 13-11-2017 um 14:54 |
Endzeit | 17-11-2017 um 19:54 |