18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige grote kleurenzeefdruk van HERMANUS
afm blad 70x55 cm in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd oplage 250ex
Ort des Objekts | Spannum, Niederlande |
Startzeit | 13-10-2017 um 9:30 |
Endzeit | 20-10-2017 um 20:30 |