Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
prachtige grote kleurenzeefdruk van HERMANUS
afm blad 70x55 cm in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd oplage 250ex
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland |
Objectlocatie | Spannum, Nederland |
Starttijd | 13-10-2017 om 9:30 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 20:30 |