Charles Bragg (1931-2017)
ETS THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32.5 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |