kleurrijkekunstfriesland
  5. kleurrijkekunstfriesland

kleurrijkekunstfriesland

Lid sinds 2013 / SNEEK, Nederland

50 aangeboden items / 2223 verkochte items

Donald Lipski - Kleurenoffset. Affiche: ROLAND GARROS uit 1995 kopen? Bied vanaf 55!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Kleurenoffset. Affiche: ROLAND GARROS uit 1995
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 95
1 bieding
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen31 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN
TechniekKunsthars
Afmetingen12 x 21 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 110
1 bieding
Ton Schulten - Kleurenoffset. STILTE kopen? Bied vanaf 69!
Ton Schulten (1938) Nederlands Kleurenoffset. STILTE
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 69
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars---ALS IK JOU NIET HAD
TechniekKunsthars
Afmetingen14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
€ 110
Ton Schulten - Kleurenoffset. STAD bij NACHT kopen? Bied vanaf 59!
Ton Schulten (1938) Nederlands Kleurenoffset. STAD bij NACHT
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 59
Bruno Bruni - Farboffsetlithographie DELLA PRIMAVERA Handsigniert kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho DELLA PRIMAVERA Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen134 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III kopen? Bied vanaf 89!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II kopen? Bied vanaf 89!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd
Afmetingen97 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR kopen? Bied vanaf 59!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
€ 59
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 55
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk WASVROUW
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD-HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD-HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Bernard Buffet - Kleurenlitho RITA uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho RITA uit 1967
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 55
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Otmar Alt - Kleurenoffset-litho CITYVIEW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Otmar Alt (1940) Duits Kleurenoffset-litho CITYVIEW Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Joan Ponc - Kleurenlitho. Affiche TENTOONSTELLING GENEVE uit 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenlitho. Affiche TENTOONSTELLING GENEVE uit 1973
TechniekLitho
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Werner Berges (1941) Duits Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
€ 50
Charles Bragg - Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen32 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Armando - Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk WINTERBOEKET Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk WINTERBOEKET Handgesigneerd.
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars-----FOR EVER (friends) kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars-----FOR EVER (friends)
TechniekKunsthars
Afmetingen12 x 17 x 9 cm (h x b x d)
€ 95
Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesigneerd
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk CITYGIRL kopen? Bied vanaf 99!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk CITYGIRL
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Peter Handel - Kleurengiclee STILLEVEN met UTE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Peter Handel (1949) Duits Kleurengiclee STILLEVEN met UTE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen51 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche ROLAND GARROS 2001
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 50
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I kopen? Bied vanaf 89!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 55!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk LUTECIA-PARIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk LUTECIA-PARIS Handgesigneerd
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35