kleurrijkekunstfriesland
  5. kleurrijkekunstfriesland

kleurrijkekunstfriesland

Lid sinds 2013 / SNEEK, Nederland

61 aangeboden items / 2003 verkochte items

FA. (34 x Favoriet)
61 aangeboden items door deze verkoper
Laatste
kans
Friedrich Geiler - Farbgiclee ABSTRAKTE COMPOSITION Handsigniert. kopen? Bied vanaf 95!
Friedrich Geiler - Farbgiclee ABSTRAKTE COMPOSITION Handsigniert.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

VerzendingInternationaal

TechniekGiclée
Afmetingen72 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 99!
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010

Prenten & Uitgaves

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen82 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee C'EST UNE PETITE ETOILE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee C'EST UNE PETITE ETOILE Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Kleurenoffset WRAPPED COAST AUSTRALIA uit 1991 kopen? Bied vanaf 65!
Christo - Kleurenoffset WRAPPED COAST AUSTRALIA uit 1991

Varia

Jaartal1991
Afmetingen64 cm x 98 cm (h x b)
Christo - Kleurenoffset THE GATES-CENTRAL PARK NEW YORK uit 2005 kopen? Bied vanaf 75!
Christo - Kleurenoffset THE GATES-CENTRAL PARK NEW YORK uit 2005

Varia

Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 76 cm (h x b)
Marc Chagall - Kleurenzeefdruk LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Marc Chagall - Kleurenzeefdruk LA CHEVAUCHEE uit 1974

Affiches

Jaartal1974
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Farbsiebdruck LA NOTTE Handsigniert. kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Farbsiebdruck LA NOTTE Handsigniert.

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

Afmetingen100 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen48 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert. kopen? Bied vanaf 85!
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert.

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

Jaartal2021
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NAAR HET ZIEKENHUIS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NAAR HET ZIEKENHUIS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

TechniekGiclée
Afmetingen31 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Kleuren-offset SURROUNDED ISLANDS kopen? Bied vanaf 55!
Christo - Kleuren-offset SURROUNDED ISLANDS

Prenten & Uitgaves

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen64 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 145!

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - SET van DRIE Kleurenoffset-litho,s PARIS--GREAT en GALACTIC uit 1978 kopen? Bied vanaf 85!

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Farboffset DELLA PRIMAVERA Handsigniert kopen? Bied vanaf 75!
Bruno Bruni - Farboffset DELLA PRIMAVERA Handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

TechniekOffset
Afmetingen130 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen84 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Friedrich Geiler - Farbsiebdruck Geometrische Komposition Handsigniert kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Farbsiebdruck Geometrische Komposition Handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER...Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER...Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset SOLITUDE Handgesigneerd----ZEER GROOT!!! kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Kleurenoffset SOLITUDE Handgesigneerd----ZEER GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekOffset
Afmetingen134 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk PROVENCE ZEER LUXE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 475!
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk PROVENCE ZEER LUXE LIJST!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1989
Afmetingen84 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 425!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Kleurenlitho STORYTELLERS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Rik van Iersel - Kleurenlitho STORYTELLERS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Farbgiclee auf Leinwand DER TISCH--Handsigniert--NUR 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Farbgiclee auf Leinwand DER TISCH--Handsigniert--NUR 25 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Kleurenzeefdruk REUZENKOE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Peter Diem - Kleurenzeefdruk REUZENKOE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Kleurenzeefdruk DESIGNERS COW RED Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
Peter Diem - Kleurenzeefdruk DESIGNERS COW RED Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - Schilderij Acrylverf op MDF ALGARVE Handgesigneerd---UNICA kopen? Bied vanaf 55!
Ad van Hassel - Schilderij Acrylverf op MDF ALGARVE Handgesigneerd---UNICA

TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Antiquarisch Boek - Michel de Klerk BOUWMEESTER en TEKENAAR van de AMSTERDAMSE SCHOOL. kopen? Bied vanaf 75!
Antiquarisch Boek - Michel de Klerk BOUWMEESTER en TEKENAAR van de AMSTERDAMSE SCHOOL.

Antiquarische boeken

Jaartal1997
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 cm x 23 cm (h x b)
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd

Kunstboeken

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen21 cm x 24 cm (h x b)
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD. kopen? Bied vanaf 85!
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD.

3D Multiples & Objecten

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen14 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
Wilhelm Schlote - Farbgiclee MON COEUR A PEUR Handsigniert. kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote - Farbgiclee MON COEUR A PEUR Handsigniert.

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

TechniekGiclée
Afmetingen39 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoni Tapies - Kleurenoffset BILDER und BLATTER uit 1984 kopen? Bied vanaf 65!
Antoni Tapies - Kleurenoffset BILDER und BLATTER uit 1984

Affiches

Jaartal1984
TechniekOffset
Afmetingen85 cm x 59 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG.. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG..

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arman - Kleurenoffset ROLAND GARROS uit 2002 kopen? Bied vanaf 55!
Arman - Kleurenoffset ROLAND GARROS uit 2002

Affiches

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE PARADE van de BEETJE GELUKKIGE MENSEN--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 125!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE PARADE van de BEETJE GELUKKIGE MENSEN--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen80 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk METROLOVERS Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 675!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk METROLOVERS Handgesigneerd---GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen77 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE POES DANST OP TAFEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE POES DANST OP TAFEL Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978

Affiches

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 65!
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983

Affiches

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 54 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN DONKERROOD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN DONKERROOD Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - Farboffsetlithografie OBEY CREAM Handsigniert kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - Farboffsetlithografie OBEY CREAM Handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

VerzendingInternationaal

Jaartal2021
TechniekOffset
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset AMARYLLIS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Bruno Bruni - Kleurenoffset AMARYLLIS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen39 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II kopen? Bied vanaf 85!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst