kleurrijkekunstfriesland
  3. Ervaren verkoper
  5. kleurrijkekunstfriesland

kleurrijkekunstfriesland

Lid sinds 2013 / SNEEK, Nederland

65 aangeboden items / 2539 verkochte items

Clemens Briels - Kleurenzeefdruk EL PICADOR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Clemens Briels (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk EL PICADOR Handgesigneerd
Afmetingen 40 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk FEMALE kopen? Bied vanaf 75!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk FEMALE
Afmetingen 63 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans ETS THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MEDITERRANEE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk MEDITERRANEE Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk HAPPY MAN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk HAPPY MAN Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd
Afmetingen 62 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Gerard 't Hart - Kleurenzeefdruk CHIEF II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Kleurenzeefdruk CHIEF II Handgesigneerd
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesign. ZEER GROOT kopen? Bied vanaf 429!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesign. ZEER GROOT
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DROOM ME EEN GOUDEN DAG---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DROOM ME EEN GOUDEN DAG---GROOT!!!
Afmetingen 44 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Herman Brood - Kleurenzeefdruk DE BELGISCHE PAUS Handgesign. kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk DE BELGISCHE PAUS Handgesign.
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 315!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 315
Clemens Briels - Kleurenzeefdruk WOMAN with UMBRELLA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Clemens Briels (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk WOMAN with UMBRELLA Handgesigneerd
Afmetingen 38 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesign. kopen? Bied vanaf 49!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesign.
Afmetingen 80 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk GEOMETRISCHE COMPOSITIE kopen? Bied vanaf 69!
Friedrich Geiler (1946) Duits Kleurenzeefdruk GEOMETRISCHE COMPOSITIE
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk VRIJE VAL met HOED Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk VRIJE VAL met HOED Handgesigneerd
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Eric Toebosch - Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE kopen? Bied vanaf 49!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE
Afmetingen 75 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Gerard 't Hart - Kleurenzeefdruk CHIEF Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Kleurenzeefdruk CHIEF Handgesigneerd--GROOT!!!
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk MERCEDES IN NIEUWE LIJST kopen? Bied vanaf 59!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk MERCEDES IN NIEUWE LIJST
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Ger van Tankeren - Sculptuur HEARTBEAT kopen? Bied vanaf 30!
Ger van Tankeren (1937) Nederlands Sculptuur HEARTBEAT
Techniek Verbronsd
Afmetingen 7 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 30
Direct kopen
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesign. GROOT!!!
Afmetingen 60 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Franz Basdera - Kleurenzeefdruk BOY and GIRL Handgesign. kopen? Bied vanaf 69!
Franz Basdera (1948) Oostenrijks Kleurenzeefdruk BOY and GIRL Handgesign.
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Eric Toebosch - Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE II kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE II
Afmetingen 75 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk MINI In nieuwe Lijst kopen? Bied vanaf 49!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk MINI In nieuwe Lijst
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I kopen? Bied vanaf 69!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign, kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign,
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Henk Kuijpers - Kleurenzeefdruk NISAKI GROOT!!!! kopen? Bied vanaf 40!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk NISAKI GROOT!!!!
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Maartje Wijngaarden - Kleurenzeefdruk DE VLINDER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Kleurenzeefdruk DE VLINDER Handgesigneerd.
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE YOU: CAT-FISH-LIFE kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk LOVE YOU: CAT-FISH-LIFE
Afmetingen 50 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Herman Brood - Protestposter ART SUCKS kopen? Bied vanaf 65!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Protestposter ART SUCKS
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 59 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk VW BUS IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 55!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk VW BUS IN NIEUWE LIJST!!!
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho ANTILLAISE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho ANTILLAISE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen