kleurrijkekunstfriesland
  3. Ervaren verkoper
  5. kleurrijkekunstfriesland

kleurrijkekunstfriesland

Lid sinds 2013 / SNEEK, Nederland

65 aangeboden items / 2539 verkochte items

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BIGGLES Handgesigneerd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd
Afmetingen 97 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 229
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Arman - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002 kopen? Bied vanaf 25!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Christo - Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA kopen? Bied vanaf 29!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 29!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk LUCEBERTJE Handgesign, GROOT!!!! kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk LUCEBERTJE Handgesign, GROOT!!!!
Afmetingen 70 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Ger van Tankeren - Sculptuur LIEFDESGELUK kopen? Bied vanaf 29!
Ger van Tankeren (1937) Nederlands Sculptuur LIEFDESGELUK
Techniek Verbronsd
Afmetingen 16 x 5 x 5 cm (h x b x d)
€ 29
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd---25EX kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd---25EX
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk NICE=NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk NICE=NICE Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Armando - Giclee KORPERLICH Handgesign. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee KORPERLICH Handgesign.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Henk Kuijpers - Kleurenzeefdruk KALAMI Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 49!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk KALAMI Handgesign. GROOT!!!
Afmetingen 80 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Henk Kuijpers - Kleurenzeefdruk MOUSAKI Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 69!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk MOUSAKI Handgesign. GROOT!!!
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen