5. Schilder Hermanus

Schilder Hermanus (1955-2017)

3 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)

Schilder HERMANUS (1955 - 2017)

Geboren als Hermanus Spelbos. Deze voormalig steendrukker werkt tegenwoordig onder pseudoniem Schilder Hermanus.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Schilder Hermanus - strandbal kopen? Bied vanaf 225!

Schilder Hermanus - strandbal

Geplaatst doorGalerian

Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Schilder Hermanus - mooiste dag kopen? Bied vanaf 365!

Schilder Hermanus - mooiste dag

Geplaatst doorGalerian

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Schilder Hermanus - koekoeksjong kopen? Bied vanaf 195!

Schilder Hermanus - koekoeksjong

Geplaatst doorGalerian

Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst