Anton Geerlings - Alabasterstatue: Fisch – 1997
Evert den Hartog - Patinierte Bronzeskulptur: „Steckenpferd – 1995
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1991 |
Technik | Pinsel (Tusche) |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 100 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Grote tekening in gemengde technieken van textielkunstenaar Tilleke Schwarz. Het werk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 11-10-2022 um 18:39 |
Endzeit | 25-10-2022 um 21:31 |