Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk van fotograaf en graficus Ton Noppers
Gesigneerd en gedateerd
Genummerd 10/10
Ingelijst 45 x 55 cm
In goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZZW
Startzeit | 20-5-2018 um 22:01 |
Endzeit | 27-5-2018 um 13:01 |
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |