Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooie zeefdruk van fotograaf en graficus Ton Noppers
Gesigneerd en gedateerd
Genummerd 10/10
Ingelijst 45 x 55 cm
In goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZZW
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Enkhuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-5-2018 à 22:01 |
Heure de fin | 27-5-2018 à 13:01 |
Le lot se trouve à | Enkhuizen, Les Pays-Bas |