Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Weer eens wat anders dan een stilleven van Vincent van Ojen; leuk kado voor Moederdag (13 mei a.s.) Houtsnede op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘98) en genummerd (3/10). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in uitstekende conditie.
Afmetingen: 35cm x 26cm (blad), 16cm x 13cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2018 um 18:08 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:08 |