Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Die Espresso Boys (Könige des Kaffees)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Prachtige vaas uit de Rosetta serie 1968, gemaakt bij Royal Leerdam. Hoogte 22 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.