Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Prachtige vaas uit de Rosetta serie 1968, gemaakt bij Royal Leerdam. Hoogte 22 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.