Philip Akkerman - Gezicht - Verkocht

Philip Akkerman - Gezicht kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Philip Akkerman - Gezicht kopen? Bied vanaf 95!Philip Akkerman - Gezicht kopen? Bied vanaf 95!Philip Akkerman - Gezicht kopen? Bied vanaf 95!Philip Akkerman - Gezicht kopen? Bied vanaf 95!
  • Philip Akkerman (1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
Gezicht, door Philip Akkerman. Handmatig ondertekend. Uitgegeven ter gelegenheid van Poetry International 1990.
Luxe inlijsting met glasplaat.
Op de achterkant gedicht van Miroslav Holub.

Philip Akkerman (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  DonLeo
Lid sinds 2023
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
40.5 cm
56.5 cm
28 cm
28 cm