Lid sinds 2023 / Rotterdam, Nederland
2 aangeboden items / 9 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56.5 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |