Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening door Willem van der Nat
Voorstelling van boerenarbeid
Losbladig, beeldmaat 13x17
Gesigneerd op achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2017 um 22:58 |
Endzeit | 11-3-2017 um 19:58 |