Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
H PLAS
Vissersvrouwen Titel; Hoe groot is die garnaal
. Oplage 3 stuks. Ets + etsplaat in de maat 3,5 x 16,5 cm.
Ingelijst in groene lijst met glas.
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDER;AMD
Expédition | |
Heure de début | 10-3-2014 à 20:49 |
Heure de fin | 20-3-2014 à 20:49 |