Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1981 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 38 x 27.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 51.5 x 41.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Nr. 96 van 100 exemplaren. |
Een ingelijste ets uit 1981 van de Hongaarse kunstenaar Jozef Kovacs (1948-), met een portret van de Hongaarse componist en pianist Béla Bartók (1881-1945).
De ets is gemaakt n.a.v. de 100e geboortedag
van de componist.
-Handgesigneerd en -genummerd met potlood.
-Nr. 96 van een oplage van 100 exemplaren.
-Ingelijst in een eenvoudige kunsstof lijst.
-Afmetingen: Lijst, 51,5 x 41,5 cm. Beeld, 38 x 27,5 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: De ets is in goede staat. De binnenrand van het passe-partout is
licht ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Béla Viktor János Bartók, (Nagyszentmiklós, 25 maart
1881 – New York,
26 september
1945) was een Hongaars
componist
en pianist.
Béla Bartók wordt algemeen beschouwd als een van de belangrijkste componisten
van de twintigste eeuw en was ook een zeer getalenteerd pianist.
Hij is voornamelijk bekend vanwege zijn affiniteit met de Oost-Europese volksmuziek, die hij in zijn composities op meesterlijke wijze wist te bewerken. Hij componeerde ook sonates en symfonische gedichten en schreef muziekwerken voor balletuitvoeringen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
La gravure est en bon état. Le bord intérieur du passe-partout est légèrement « jauni ». Voir aussi les photos. Peut être fixé au mur. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-12-2021 à 0:01 |
Heure de fin | 27-12-2021 à 19:45 |