Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar : Manuel Menan 1946-1994
Titel/Voorstelling : "omdat elke dag je als een bloem bloeit "
Datering : 1973
Medium / Techniek : diepdruk op geschept Arches papier
Gelimiteerde Oplage : nr. 8 van 25
Maten : 76 x 56 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Manuel Menan studeerde architectuur en design aan de Universiteit van Madrid. Hij presenteerde zijn voornamelijk grafische werk voor het eerst in 1966 tijdens een collectieve overzichtstentoonstelling gehouden in Monaco en Den Haag, getiteld "Spaanse schilders en beeldhouwers"
De eerste soloverkooptentoonstelling had hij 1971 bij de gerenormeerde Cultart Galeria in Madrid. Enkele jaren daarna was werk van Manuel Menan te zien op Nederlandse tentoonstellingen in o.a. het Stedelijk Museum te Amsterdam.Hij stierf onverwacht op de jonge leeftijd van achtenveertig jaar.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-2-2017 à 16:05 |
Heure de fin | 4-3-2017 à 0:05 |