Bouke Ylstra - L'Homme et la Construction - Ets
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Dessin
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Prachtige gesigneerde schaal ontworpen door Raphaël Hermans en gemaakt door Royal Goedewaagen.
De diameter van de schaal is 39,5 cm hoog 8 cm
Raphaël Hermans (Maastricht, 1974) de kleinzoon van Toon Hermans verbindt met veel enthousiasme zijn twee grote liefdes: muziek en beeldende kunst. Hij groeit op in een kunstzinnige familie waar genoeg ruimte is voor creativiteit. Hermans wordt dan ook al jong gestimuleerd om zijn beide talenten volledig te ontwikkelen. Sinds 2008 is hij in beide vakgebieden actief: als bassist en als beeldend kunstenaar waarvan het werk ondertussen in vele particuliere- en bedrijfscollecties is te vinden.
Hermans weet op eigen wijze zijn inspiratie tastbaar te maken. Of het nu gaat om collages, beelden of schilderijen, in zijn kunst worden treffende composities verrijkt met kleuren die niet hoeven te schreeuwen om opgemerkt te worden.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amstelveen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Amstelveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-12-2017 à 20:29 |
Heure de fin | 1-1-2018 à 20:29 |