Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder fraaie ets.
Dit is duidelijk een voorstudie voor een van zijn schilderijen (zie afbeelding) De ingekleurde pentekening geeft de werkelijke situatie in de jaren ‘50 weer. Het is grappig om te zien hoe hij, omwille van de compositie, op het schilderij het hele gebouw heeft omgedraaid. (zie afbeelding)
Andersom kan natuurlijk ook.
Kunstenaar: Renato Natali. (Livorno 1883-1979)
Titel: Via dei Mulini.
Materiaal: Kleurenets op geschept Bütten papier.
Druk: Graphis Arte Livorno. Droogstempel links onder.
Afmetingen blad: 50 x 70 cm.
Afmetingen beeld: 43 x 48 cm.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 125 en enkele p.a.. Dit is een p.a. (kunstenaarsexemplaar)
Jaar: 1975-77.
Conditie: in uitstekende staat. Niet eerder ingelijst geweest.
De minimale veilingwaarde van deze ets is € 90,-
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace: € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
Schilder/tekenaar van de mensen in hun dagelijks leven in dorpen en steden en op het platte land. Ook had hij een voorliefde voor de gebouwen, huizen en kroegen waar, vaak s’avonds, het leven zich afspeelde
In oktober en december 2017 en februari 2018 zijn er door zijn erfgenamen tientallen schilderijen van hem geveild. De opbrengsten waren enorm.
Tevens werden alle nog overgebleven lithografieën en kleurenetsen verkocht. Deze drukken liet hij, tussen 1975 en 1977, maken van zijn door hemzelf ingekleurde pentekeningen. Hij signeerde en nummerde deze werken met potlood. Sommigen hadden een oplage van 200, maar de meeste hadden een kleinere oplage. De eind 2017 verkochte exemplaren waren slechts een zeer klein gedeelte hiervan omdat de meeste in de jaren ’70 en ‘80 al verkocht werden.
Dus ze zijn nu redelijk zeldzaam.
ZZIM
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-4-2018 à 12:32 |
Heure de fin | 30-4-2018 à 20:32 |