Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Markus Raetz - structure du tapis
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Rivaltini Gouda - platelen vaasje
Platelen vaasje van een obscuur Gouds plateelfabriekje wat kort heeft bestaan. Geproduceerd in de eind jaren'50 of begin jaren'60, heeft duidelijke overenkomsten met werk van Flora en Regina uit die periode. Mat blauw geglazuurd en voorzien van een zeer naief decor van vogels? Wel en zeldzaam stukje plateel voor de verzamelaar! In prima onbeschadigde conditie en volledig gemerkt aan de onderzijde.
Afmetingen; 16,5 cm hoog en 9 cm in diameter
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gouda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Gouda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-11-2017 à 8:25 |
Heure de fin | 12-11-2017 à 8:25 |