Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titus Nolte. --BOB DYLAN--
Materiaal: Prachtige litho op dik papier.- Collectors item voor de Dylan-fan!
Litho uit 2000, Bob Dylan (winnaar van de Nobelprijs voor de Literatuur 2016)
Uitklapbaar.
Signatuur: Handgesigneerd en gedateerd met potlood.
Gebaseerd op een foto van Ken Regan uit 1975. (zie foto)
Totale afmetingen: 122,5 cm. x 40 cm. ( Uitgeklapt )
Jaar: 2000.
In muziekcentrum Vredenburg in Utrecht hangt een emaillen plaat met deze afbeelding. ( Zie foto ).
Conditie: In prima staat. Het papier heeft een heel lichte verkleuring.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending. Het item wordt plat en goed verpakt verzonden.
ZZZW
Expédition | |
Heure de début | 15-4-2018 à 14:35 |
Heure de fin | 29-4-2018 à 14:35 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |