Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Mooi werk van de vorig jaar overleden schilder Toon de Haas
Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70x60 cm (exclusief de studiolatten)
Gesigneerd: Ja, l.o.; 'dehaas 68'
Conditie: Schilderij verkeerd in goede conditie
Schilderij wordt geleverd met boek over deze schilder!
Toon de Haas is geboren in 1929 op het eiland Texel. Hij woont en werkt sinds 1955 in Amstelveen. Hij heeft in verschillende ateliers geschilderd: o.a. in de van Speijckschool en later in een voormalig schoolgebouw achter de handwegkerk. Tegenwoordig bezit Toon een wat kleiner atelier tegenover de molen, "de Dickert" gelegen.In dit atelier ontvangt toon bekende en minder bekende Amstelveners, die zich laten portretteren. Elke week verscheen een portret in het Amstelveens Weekblad. Toons´ oeuvre bestaat hoofdzakelijk uit portretten, stillevens en landschappen
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Dordrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-5-2017 à 22:39 |
Heure de fin | 7-5-2017 à 22:39 |
Le lot se trouve à | Dordrecht, Les Pays-Bas |