Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vier prachtige etsen voorstellende de Vier Jaargetijden, gesigneerd door Ab Steenvoorden, nr. 21/50.
Afmeting 10 x 10 cm, in uitstekende staat.
Startzeit | 29-7-2017 um 12:30 |
Endzeit | 12-8-2017 um 12:30 |
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |