Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-TULPEN in PASTELL Handsigniert
Willem van Dort (sr.) - Visser
Nicht oder unleserlich signiert - Madonna der göttlichen Liebe
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilderij van Albert Jan Oudshoorn met de titel: molen aan de vaart. Afmetingen voorstelling: H40,5 x B57 cm. Afmetingen inclusief lijst: 50 x 66 cm. Conditie: in goede staat. 2 "scheurtjes" in de verf (zie foto 4 en 5).
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZLS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 21-8-2017 um 0:55 |
Endzeit | 25-8-2017 um 21:55 |