Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk van deze, mijns inziens, ondergewaardeerde kunstenares. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘95), getiteld en genummerd (7/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is dit werk een juweeltje. Als ik kijk naar de prijs/kwaliteit verhouding van een kunstwerk dan scoort dit werk erg hoog (bij mij, voor wat dat waard is).
Afmetingen: 77cm x 58cm (blad), 60cm x 50cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 25-11-2017 um 15:22 |
Endzeit | 9-12-2017 um 21:22 |