Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van deze, mijns inziens, ondergewaardeerde kunstenares. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘95), getiteld en genummerd (7/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is dit werk een juweeltje. Als ik kijk naar de prijs/kwaliteit verhouding van een kunstwerk dan scoort dit werk erg hoog (bij mij, voor wat dat waard is).
Afmetingen: 77cm x 58cm (blad), 60cm x 50cm (beeld)
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-11-2017 à 15:22 |
Heure de fin | 9-12-2017 à 21:22 |