David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Willy Hagenbeek - Stillleben mit Granatäpfeln - Ölgemälde
Diverse auteurs - Flämischer Expressionismus: 4 Bücher
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Anton Vrede, gemengde techniek op geschept papier.
Ingelijst zijn de afmetingen 62 x 52 cm.
Afmetingen kunstwerk; 40,5 x 28,5 cm.
Verzending aangetekend. (ZONDER GLAS!)
Ophalen uiteraard mogelijk.
Ort des Objekts | Waalwijk, Niederlande |
Startzeit | 9-8-2017 um 22:10 |
Endzeit | 14-8-2017 um 22:10 |