Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Technik | Trockennadel |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 63 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 exemplaren |
Fraaie werk van Ylstra. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen in onze schatkamer. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 26-3-2022 um 11:54 |
Endzeit | 29-8-2022 um 8:16 |