Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 76 x 57 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Busse Weidema (1951) uit 1990, gedrukt in een oplage van 25 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood, linksonder met Captive notious 24/25 litho Papiermaat 76 x 57 cm. (h x b) De litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Die Lithographie ist in gutem Zustand und wurde nie gerahmt. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Startzeit | 4-9-2023 um 21:46 |
Endzeit | 17-9-2023 um 19:02 |
Ort des Objekts | Tiel, Niederlande |